Przeżywamy czas intensywnego i uporczywego siedzenia w domu. Zapewne, bardzo wiele z naszych dzieci mówi: nudzę się. Państwo zaś tworzycie ciekawe pomysły na zorganizowanie im czasu. Zachęcamy do dzielenia się pomysłami. Chodzi nam o pomysły, które bazują na bezpośredniej relacji dziecko – rodzic, bez pośredników typu urządzenia elektroniczne (komputer, laptop..) oraz ich oprogramowania (gry komputerowe..). Najciekawsze pomysły będziemy udostępniać na stronie Poradni. Z góry dziękujemy za zaangażowanie we wzajemne wspieranie siebie.

Swoje propozycje na niedoświadczanie nudy w rodzinie, prosimy przesyłać na adres: mdziewulska@ppp.stalowowolski.pl

Pomysł mamy Ani – co można zrobić z rolek papieru toaletowego?.

Pani Agnieszka dzieli się ciekawym pomysłem na niedoświadczanie nudy w domu. Jej syn demonstruje swoje zdolności plastyczne. Gratulujemy! Czekamy na następne pomysły. Wszystkich zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Pani Kasia, mama Basi i Stasia, wykazała się dużą ciekawością i zaangażowaniem, aby nie dopuszczać do panoszenia  się nudy w jej rodzinie. Znalazła między innymi w Internecie bardzo ciekawą grę rodzinną

Pani Kasia proponuje zabawy na uważność, zachęca rodziców do ćwiczeń z własnymi dziećmi w ramach przeciwdziałania nudzie.

Weronika, wspólnie ze swoimi rodzicami uprawia Nordic Walking, cała trójka maszeruje ze specjalnymi kijkami po pięknych lasach rozciągających się wokół Stalowej Woli. Codziennie pokonują kilkukilometrową trasę. Zapraszamy na wirtualny spacer.